Utrwal i zachowaj dzięki kamerzyście jak najwięcej wrażeń z tego wyjątkowego dnia.

Film ze ślubu jest nagraniem rozpoczynającym się od ujęć kościoła, zbierających się gości, następnie kamera przenosi się do wnętrza gdzie jest świadkiem wyjątkowych chwil dwojga ludzi, uwiecznia wzruszenia i emocje rodziny i znajomych. Następnie młodzi wychodzą na zewnątrz gdzie witani są okrzykami pełnymi radości. Życzenia pozwalają na zawsze uwiecznić z bliska całą rodzinę i przyjaciół więc nagrane są w całości. Wreszcie Państwo młodzi odjeżdżają na wesele. Kolorystyka nagranego filmu, płynne ujęcia i sprawny montaż potęgują pozytywne wrażenia z uroczystości.

Wesele to dynamiczny, bogaty reportaż pozwalający cieszyć się unikalnymi chwilami wielokrotnie. Tradycyjne powitanie chlebem i solą, tańce przy dźwiękach zespołu muzycznego lub DJ-a, toasty, oczepiny, krojenie tortu i wszelkie zabawy w doborowym towarzystwie biesiadników to tylko wybrane momenty, które zarejestruje kamera.

Osoby, które chcą obejrzeć efekt wideofilmowania „w pigułce" docenią starannie przygotowane teledyski ze ślubu i wesela, precyzyjnie zsynchronizowane z dźwiękiem. Podkład muzyczny i styl montażu dobrane indywidualnie do charakteru nagrania tworzą wyjątkowy klimat i zawsze robią wrażenie na oglądających.

Finalne nagranie, to 3 komplety płyt DVD (każda z indywidualnie przygotowanym menu) w eleganckim opakowaniu po 3 płyty w każdym komplecie oraz jeden komplet w jakości FullHD.

Dodatkowo Młoda Para otrzymuje teledyski ze ślubu i wesela na nośniku USB co znacznie ułatwia prezentację tych niezapomnianych chwil rodzinie i znajomym.

Obszar działania: Warszawa i okolice.

„Wielokrotnie oglądaliśmy nasz film ślubny i na pewno nie był to ostatni raz. Dziękujemy! Ten film to pamiątka na całe życie.”
Ania i Czarek

„Świetnie zrobiony film. Pozdrawiamy i polecamy!”
Marta i Tomek

„Nagranie robi wrażenie. Wszystko ładnie wydane. A najbardziej podobają nam się teledyski. Gorąco polecamy!!!”
Ula i Marek